Друзі, хочу поділитись з вами хорошою новиною. Дехто вже знає, дехто ще ні, але від недавніх пір я працюю в парі з фотографом Віталієм Ковалем.

В першу чергу він художник! Це те, чого так не вистачає багатьом фотографам – художнього мислення. В другу чергу він дизайнер. І тут він виграє у фотографів – почуття краси, стилю та естетики переважають над бездумним “клацанням”. І тепер я сміливо називаю його фотографом! Камеру він взяв в руки ще раніше за мене, практикується зі мною на зйомках вже майже півроку, має власні замовлення. І знаєте що? В нього виходять неймовірні знімки. Саме тому ми вирішили працювати разом.

Є цілий ряд переваг роботи двох фотографів:
1) Вдвічі більше крутих кадрів.
2) Нічого не залишиться непоміченим.
3) Ніхто не залишиться без уваги, у кожного гостя на весіллі буде нова авочка.
4) Різнопланові кадри під час церемонії, в той час, коли один фотограф не може розірватись і встигнути все.
5) Одна голова добре – дві краще. Більше креативних ідей.

Коротко про нас, наші вподобання і погляди.
Ми любимо живі, непідробні емоції, динамічні кадри, природність, легкість, світлі ніжні кольори; нам подобається, коли нас, як фотографів, не помічають, ми любимо спостерігати і не заважати. Ми вміємо легко знаходити спільну мову з людьми, зможемо розслабити пару під час зйомки. Якось так вийшло, що манера зйомки та стиль обробки у нас однакові, що інколи неможливо розрізнити де чиї знімки) Ось так)

На такий крок я думала не наважусь ніколи. Але ж ні) Є тепер така людина, з якою я можу розділити цю справу. Я йому довіряю, як собі. Ми не афішували це, але тепер я можу заявити, що у вартість пакетів послуг Silver, Gold, Platinum на весільну зйомку входить робота двох фотографів. Вартість до кінця липня залишиться НЕЗМІННОЮ. Це як бонус для наречених, які шукають фотографів на своє весілля.

Send this to a friend