Друзі, хочу поділитись з вами хорошою новиною. Дехто вже знає, дехто ще ні, але від недавніх пір я працюю в парі з фотографом Віталієм Ковалем.

В першу чергу він художник! Це те, чого так не вистачає багатьом фотографам – художнього мислення. В другу чергу він дизайнер. І тут він виграє у фотографів – почуття краси, стилю та естетики переважають над бездумним “клацанням”. І тепер я сміливо називаю його фотографом! Камеру він взяв в руки ще раніше за мене, практикується зі мною на зйомках вже майже півроку, має власні замовлення. І знаєте що? В нього виходять неймовірні знімки. Саме тому ми вирішили працювати разом.

Є цілий ряд переваг роботи двох фотографів:
1) Вдвічі більше крутих кадрів.
2) Нічого не залишиться непоміченим.
3) Ніхто не залишиться без уваги, у кожного гостя на весіллі буде нова авочка.
4) Різнопланові кадри під час церемонії, в той час, коли один фотограф не може розірватись і встигнути все.
5) Одна голова добре – дві краще. Більше креативних ідей.

Коротко про нас, наші вподобання і погляди.
Ми любимо живі, непідробні емоції, динамічні кадри, природність, легкість, світлі ніжні кольори; нам подобається, коли нас, як фотографів, не помічають, ми любимо спостерігати і не заважати. Ми вміємо легко знаходити спільну мову з людьми, зможемо розслабити пару під час зйомки. Якось так вийшло, що манера зйомки та стиль обробки у нас однакові, що інколи неможливо розрізнити де чиї знімки) Ось так)

На такий крок я думала не наважусь ніколи. Але ж ні) Є тепер така людина, з якою я можу розділити цю справу. Я йому довіряю, як собі. Ми не афішували це, але тепер я можу заявити, що у вартість пакетів послуг Silver, Gold, Platinum на весільну зйомку входить робота двох фотографів. Вартість до кінця липня залишиться НЕЗМІННОЮ. Це як бонус для наречених, які шукають фотографів на своє весілля.