Планувати весілля краще заздалегідь.
Інструкція по плануванню весілляРозпочніть з формування бюджету. Напишіть здоровенний список всього того, на що ви витрачатимете кошти. Пишіть все до дрібниць. Повірте, ці дрібниці можуть кардинально змінити загальну цифру.
.
Інструкція по плануванню весілляЯкщо ви не орієнтуєтесь в цінах, «сядьте на телефон» і дзвоніть усім!) Промоніторте ціни десятьох фотографів, десятьох відеографів, десятьох ведучих і тд. Тоді ви зможете розуміти на що вам розраховувати.
.
Інструкція по плануванню весілляПісля того як буде сформований бюджет, напишіть орієнтовний таймінг весільного дня. Щоб забронювати фотографа, відеографа – вам потрібно знати скільки годин вони працюватимуть: 9-12-14 год? Щоб забронювати візажиста, стиліста по зачіскам – теж треба знати не тільки дату, а й час.
.
Інструкція по плануванню весілляСкладіть список гостей.
.
Інструкція по плануванню весілляЯк тільки написали таймінг, затвердили його з близькими, а також склали список гостей, саме час обирати кращих з кращих! Проїдьтесь по ресторанам. Дізнайтесь скільки вміщає банкетний зал людей, скільки залів там, яка вартість з персони, чи є територія для виїздної церемонії, чи є номер в готелі в подарунок для молодят, до котрої години заведено святкувати, яке меню та інше.
.
Інструкція по плануванню весілляІнструкція по плануванню весілляЗабронювавши ресторан, мерщій шукайте фотографа, відеографа, ведучого, музикантів, церемоніймейстра, візажиста, стиліста, флориста та декоратора.
.
Інструкція по плануванню весілляДалі можете спати спокійно. Сукню, обручки, костюм – придбайте за кілька місяців до весілля. Ваша задача зараз надихатись фотографіями з красивих весіль, думати про кольорову гаму весілля, стиль, дрес-код, сукню нареченої, оформлення залу, місця для виїздної церемонії.
.
Інструкція по плануванню весілляНасолоджуйтесь підготовкою!)) Будемо готуватись до ваших і наших весіль разомІнструкція по плануванню весілля😄
.

Створімо неповторну фотоісторію разом!
Ваш сімейний та весільний фотограф Ірина Гринюк в усіх містах України.
igrinyukphoto.com
38 098 34 52 589
Instagram: igrinyukphoto

Send this to a friend