Для чого і як фотографувати ранок наречених?

1. Це єдиний та неповторний ранок у вашому житті.
2. Це той період дня, коли відбувається все природньо, поза сценарієм.
3. Саме в цей ранок у вас будуть непідробні емоції. 
4. Ранок наречених має більшу цінність, аніж прогулянка. Без зборів не може пройти цей день. А без прогулянки? Через 10 років вам захочеться згадати, як проходив ваш ранок, хто робив вам зачіску, як клопошились батьки, як весело допомагали одягатись нареченим дружки. Фото з прогулянки через 10 років ви прогорнете в своєму альбомі, не зупинившись)
5. Це прекрасна нагода сфотографуватись з батьками, друзями, а також сфотографувати атрибутику наречених.

Розкрию друге питання, яке хвилює чи не кожну наречену. Як провести збори без метушні, спокійно, красиво?

А все впирається в загальний таймінг. Як ви сплануєте свій день – так і пройдуть збори. Раджу не перенасичувати весілля усім, чим тільки можна: збори, викуп, рагс, вінчання, прогулянка тривалістю в дві години, церемонія і ресторан. З таким розкладом вам доведеться прокинутись о 4 ранку, якщо не раніше)

Прокиньтесь о 7.00-8.00, щоб о 10.00 запросити знімальну групу. Ми відзнімемо останні шрихи приготування зачіски, мейкапу і розпочнемо зйомку зборів. Постарайтесь відмовитись від викупа (лайфхак: якщо ваші батьки наполягають на викупі, організуйте щось подібне на сватання!). В РАГС сходіть напередодні або запросіть представника держустанови на церемонію (НЕ для того, щоб її провести, а для того, щоб узаконити шлюб), розгляньте варіант вінчання на другий день, а прогулянку проведіть неподалік від ресторану і скоротіть кількість локацій до 1)

В результаті у вас не буде чорних кругів під очима, ви будете виглядати бадьорими та щасливими. В кінці вечора майже не відчуєте втоми)

Повертаємось до зборів. Де їх провести?

а) вдома, якщо умови то дозволяють. Бажано мати велику світлу кімнату, ліжко, дзеркало…))) ну ви зрозуміли)

б) в готелі (ідеально, коли готель – на території ресторану, тоді протягом дня вам потрібно буде робити мінімум пересувань, що теж значно зекономить час). Бонус: якщо хочете провести першу шлюбну ніч вдвох, а не з купою гостей в вашому будинку, цей варіант ідеальний) І ще великий плюс – вам ніхто не заважатиме спокійно зібратись.

г) в студії – чудовий бюджетний варіант отримати красиві фотографії зі зборів з відповідним інтер‘єром.

Створімо неповторну фотоісторію разом!
Ваші сімейні та весільні фотографи Ірина Гринюк та Віталій Коваль в усіх містах України та за її межами.
igrinyukphoto.com
38 098 34 52 589