ФОТОКНИГИ З ЛЮБОВ’Ю

Зберігайте свої найкращі спогади красиво!

Що таке фотокнига? З технічного боку – надруковані сторінки, зшиті між собою, з гарною обкладинкою. Але що несе в собі власна фотокнига? Це не тільки надрукований фотоальбом, це набагато більше. Зроблена «з душею» книга відображає усі емоції, пережиті в той щасливий день, а неповторний дизайн робить її ексклюзивною та найулюбленішою. Такі фотокниги не припадають пилом на полиці. Вони стають частинкою Вашого життя, вони стають цінністю – сімейною реліквією. 

Скільки коштує книга?

Ціни різні й залежать вони від обкладинки, товщини сторінок, якості друку, розміру та кількості розворотів. Щоб дати собі відповідь на питання «Яку я хочу книгу?», раджу потримати різні варіанти в руках, погортати сторінки, зрозуміти, яка ваша. Це можна зробити під час зустрічі.

На зустрічі я покажу вам книги у різних обкладинках: в дереві, в шкірі, в оксамиті (бархаті), велюрі, з фотообкладинкою; різних розмірів. Також обговоримо верстку: чи хочете ви класичне розташування фотографій, чи креативне. Прорахуємо вартість книги і назначимо дату її готовності. Зазвичай цей процес триває від 7 днів до 2 тижнів.

Звертайтесь! Завжди рада допомогти увіковічнити ваші найщасливіші моменти життя!

Хочу дізнатись вартість книги та замовити її!